Menu:
 
Strona główna Aktualności Skład Maszyn
A A A
Aktualności

[2015-03-13] Skład Maszyn

 

  • SKŁAD MASZYN to nowy pomysł vortalu WWW.TWORZYWA.PL zrealizowany we współpracy z Firmą GAMART Jasło mający w swoim zamiarze umożliwienie i ułatwienie, podmiotom działającym w szeroko rozumianej branży tworzyw sztucznych, sprzedaży zbędnych maszyn, urządzeń (kompletnych lub zdekompletowanych), narzędzi oraz oprzyrządowania lub ich elementów.
  • Dzięki rozpoczętej współpracy w siedzibie PPHU Gamart SA (38-200 Jasło, ul. Towarowa 29) został utworzony magazyn, w którym KUPUJĄCY mogą obejrzeć jak również sprawdzić znajdujące się w nim maszyny i urządzenia, a SPRZEDAJĄCYprzechować je, nie blokując miejsca w swojej firmie jak również nie „tracić” czasu na obsługę zapytań i aktywne poszukiwanie kontrahentów zainteresowanych kupnem. W przypadku całych linii produkcyjnych jak również maszyn o dużych gabarytach (gdzie koszty transportu są znaczące, a po zdemontowaniu maszyny „tracą” na wartości), nie przewozimy maszyn do magazynu, ale wspólnie ze sprzedającym przygotowujemy opis i dokumentację zdjęciową oraz uzgadniamy oczekiwaną i możliwą do uzyskania cenę.

  • W obu przypadkach szukamy aktywnie ich nabywców. Wykorzystując liczne kontakty biznesowe w kraju i za granicą, prowadzimy wszelkie rozmowy i negocjacje dotyczące zbywanych maszyn i urządzeń oferując możliwość wyłączności w realizowanym procesie sprzedaży jak również prawo do poszukiwania kontrahentów we własnym zakresie (umowa o współpracy).

  • Posiadając doświadczoną kadrę techniczną oraz profesjonalne zaplecze remontowe oferujemy także usługi montażu i demontażu sprzedawanych maszyn i urządzeń, jak również możliwość wykonania ich remontu lub przeglądu, włącznie z udzieleniem gwarancji oraz usługą uruchomienia, szkolenia załogi a także wdrożeniem nowych rozwiązań technologicznych.

     

    WWW: http://www.tworzywa.pl

 
 
 

GAMART SA - Sieci zewnętrzne, Materiały budowlane, Maszyny przemysłowe, Systemy do kanalizacji, Systemy do wody, Geomembrany
MENU:   Strona Główna O firmie Oferta Na magazynie Usługi Aktualności Kontakt